null

Команда Chernikova прийняла участь у інтернаціональному тиждні моди в Королівстві Тайланду Celebration Of Silk за запрошенням Посольство України в Таїланді/Embassy of Ukraine in the Kingdom of Thailand, за що безкінечно вдячні Наталка Бешта та Edward Kiti .

null

Сказати що ми залишились безкінечно щасливі це не сказати нічого. Що ми робили? Працювали з тайським шовком ручної роботи, представляли в Бангкоку дві колекції: українську та з тайського шовку. Ми провели чудовий тиждень з командами 60 країн, їх амбасадорами, дизайнерами, моделями та стилістами, відвідали кілька екскурсій цим неймовірним містом, а особливе місце в нашій душі посіла фабрика шовку в Ayutthaya. Ми бачили кокони шовкопрядів, нитку, фарбу, фантастичні вишивки, всі процеси зсередини, величезні картини старовинних художніх полотен, багато різноманітних ткацьких верстатів, тайські танці та привітних тайців що ділились з нами цим всім. Зустріли безліч нових цікавих людей, міс країни кожної країни та познайомились з малазійським всесвітньовідомим fashion дизайнером JIMMY CHOO ❤️.

null

Це був потужний вибух кольорових культур, справжнє мистецькє свято. Я давала своє перше інтерв’ю англійською для FashionTV, хвилювалась та заплющувала очі від радості. А ще посли кожної країни – вони були настільки привітні та відкриті, виходили на сцену в одязі з шовку, що пошили їм дизайнери їх країн. Я в черзі на сцену спілкувалась з послом UK та дизайнеркою з Uganda, ми були в одній компанії по абетці. Нас зустрічали з трапу літака як поважних гостей, під час виставки на бекстейджі знаходилась потужна команда волонтерів, яка слідкувала за кожним гудзиком та складочкою, швидкість переодягання моделей наближалась до швидкості світла, а на фінальному гала концерті у виступі було задіяно більше 200 осіб, це дуже сильна організація. Цей тиждень ми мало спали, їли вуличну їжу, танцювали на дружніх вечірках, спілкувались з іншими дизайнерами, начинялися під зав’язку морською їжею та дивними фруктами, купалися в квітах, мерзли в морозильних кондиціонерах, прокачували та знаходили мотивацію на англійську, на шляху завжди було купа справ та челенджів, які відважно зі мною розділила моя права рука Tamara Bybyk. Прекрасні люди траплялись нам на шляху, Наталка Бешта організувала нам все і всіх по країні, що ми хотіли і навіть більше за що їй велика подяка як звідси до неба! Ми розкажемо всім про тайщину і передамо від вас вітання, ми зустрічали багато добрих людей з України і Франківська(!) і нам були всюди раді і привітні. Так далеко від дому світ виявився знову таким теплим та малим. Нам помогли організувати зйомку нашої колекції тут з тайським колоритом, щоб ми могли залишити собі трохи цієї культури назавжди.

null

Багато нових знайомств, ясно що вражень, повна голова емоцій, очі сліз та повні картки пам’яті. Ми полюбили тайський шовк як нашу рідну стародавню коноплю і плануємо з ним працювати, бо ця тканина дійсно багата і благородна. Частина колекції залишилась в Бангкоку для благодійних цілей, а друга повернулась з нами і вже знаходиться в нашій крамниці в Івано-Франківську Фортечна галерея “Бастіон”. Свою українську колекцію ми фотографували на тайських моделях, а тайську хочемо відзняти тут, тягне на творчі експерименти.

null

Більше про цю подію я напишу на своїй особистій сторінці Lubov Chernikova. Гречно вдячні Королівству Тайланду та всім причетним за це! Для мене це свято душі – бачити інші культури та показувати рідну, я щаслива.