“EXPECTANCE” – колекція, яку бренд CHERNIKOVA презентував на LVIV FASHION WEEK SS`2019.

“EXPECTANCE” – про передчуття та очікування. Коли світ диктує правила, але ти дозволяєш собі порушити їх, бо відчуття підказують тобі інший шлях. Лише твій власний орієнтир почуттів та довіри до себе. І ти в передчутті чогось нового, відмінного від всього, що було до цього моменту.

Ця колекція створена саме таким шляхом. Адже спершу дизайнерка бренду Люба Чернікова мала зовсім інше бачення колекції для показу на LFW. Але в останній момент вона пішла за відчуттями, довірилась собі і не прогадала.

7 11 2

Колекція виконана в ніжних пастельних тонах: пудровий, ліловий, м’який білий. Пошита з натурального шовку, атласу, деякі речі поєднанні з євросіткою.

Вироби оздоблені квітково-геометричною вишивкою з використанням срібної нитки, а також японським мереживом, камінням  Swarovski, репсовою стрічкою та пір’ям.

Орнамент вишивки авторський, розроблений для нашого бренду художницею Мариною Волк.

Образи моделей легкі та невимушені: повітряний макіяж від Ольги Сатін, витончені зачіски від салону Модус (Тетяна Хома, Лукіянчук Майя, Піхота Катерина)

Колекція EXPECTANCE – це стримана розкіш. Вироби в такому стилі по-особливому оцінять люди тонкої організації душі, чуттєві інтелектуали, вишукані та інтелігентні особистості.

12 4 5 10 9 6 3