Вітаємо! Ви потрапили на цю сторінку неспроста. Ймовірно, ви шукаєте цікавий і якісний одяг для себе чи можливо просто з цікавості завітали. В будь-якому випадку, давайте знайомитися!

Український бренд CHERNIKOVA вже понад 8 років творить для поціновувачів унікального та високоякісного одягу. В Івано – Франківську розташовується наша дизайн-студія  та цех, а також крамниця.

Звертаючись до українських і світових традиції через призму модних світових тенденцій, ми створюємо сучасний одяг. Тож, сміливо можна сказати, що наш одяг об’єднує минуле та сьогодення.

Мабуть, банально, але відверто – наша команда є дружньою родиною. Це й професійні кравці, закрійники, вишивальниці, ткаля, команда менеджерів. Частина працює в цеху, частина віддалено.

2018_08_23_gleb_0021

Люба Чернікова – засновниця, власниця, дизайнер, рушійна сила та двигун бренду. Це людина – душа, пригода, ураган та доброта. Хто знайомий з нею ближче знає, що одяг нашого бренду не лише якісний, але наповнений особливою енергетикою, завдяки цій хоть маленький, але такій сильній людині.

Наші цінності – якість, завдяки якій вироби претендують стати сімейною реліквією, яку можна передавати у спадок. Естетика – це унікальні тканини, авторські техніки. Чесність – бережемо та відстоюємо своє, поважаючи чуже.

У своїй роботі використовуємо лише високоякісні та натуральні матеріали. В арсеналі вовняні, оксамитові, шовкові та інші тканини. Особливі матеріали, з яким працюємо – це старовинне домоткане конопляне полотно, яке ми вишукуємо по селах, горах та тканини, вручну виткані за давніми технологіями.

Вишивка – одна з основ нашої творчості – поєднуємо українські та, головне, світові мотиви, які бувають подібними між собою. В нас найрізноманітніші техніки: від ручної вишивки до машинної й тамбурної. Пишаємося, що зуміли освоїти надзвичайно рідкісну й коштовну техніку кроше. Орнаменти, якими оздоблюємо вироби часто також унікальні, адже їх ми знаходимо у далеких селах, країнах та материках. Але не лише запозичуємо, але й створюємо нові орнаменти, робимо авторський внесок у світове етно.

Найбільшою популярністю серед виробів бренду користуються пальта. Кажуть люди, що пальто від CHERNIKOVA вже стало культовим. Ми шиємо круті сукні, костюми, блузи, керсетки, чоловічі сорочки. В нас часто замовляють весільні парні комплекти.