16-17 листопада ми презентували наші новинки у Відні.  Колекція EXPECTANCE – святкові костюми та сукні, які ідеально підійдуть для віденських балів; серія вишиванок ручної роботи, орнаменти яких є авторською розробкою дизайнерки нашого бренду Любою Черніковою! Та колекція верхнього одягу – культових пальт та керсеток.

Першою подією був Ukrainian Fashion Evening, яку організував VIC Ukrainian Club спільно із Постійним представництвом України при міжнародних організаціях у Відні Тиждень України в ООН в рамках Українського тижня в ООН.

 

Величезна вдячність Соломії Омелян - президенту VIC Ukrainian Club! Також  Ксенії Тітовій за організацію, логістику події та запрошення нас на показ. VIC Ukrainian Club є  унікальною мережевою платформою, яка об’єднує українців, які працюють в Віденському офісі ООН (UNO) у Відні та інших міжнародних організаціях. Місія клубу полягає у просуванні української культури, науки, мистецтва, музики, літератури, кіно та спорту в рамках ООН та по всьому світу.

Дякуємо талановитій співачці Оксані Павлінській за підтримку за сценою, за піар та за те, що весь Відень знатиме про наш бренд, бо Оксана скупила в нас чи не всі сукні :)

Але на цьому наші віденські пригоди не закінчилися. Вже наступного дня презентували наші колекції на Ukrainian Fashion Show, організованою Українська суботня школа у Відні та Яною Резник, за що їй дяка, адже це крута і велика праця і величезний вклад в популяризацію української культури.
Вдячні Ростиславу та Олені Тис за запрошення.

В такій крутій компанії фантастичних людей було дуже затишно і тепло. Відень,  чекаємо нових зустрічей ;)